Rådgivende ingeniør total teknisk ingeniør Konsulent Stord

Kontakt Oss

Ta kontakt med oss idag

Se stort kart

Aritech

Jan-Richard-Dyrseth

Jan Richard Dyrseth

Daglig leder, Økonomi MSc

Mail: jan.richard.dyrseth@aritech.as
Mob: 918 64 070

Helge

Helge Gjøsæter

Styreformann

Mail: helge.gjoseter@aritech.as
Mob: 915 71 259


..

Aritech Engineering

Oystein_Roksund

Øystein Røksund

Daglig leder, Elektroingeniør

Mail: oystein.roksund@aritech.as
Mob: 454 11 111

Robert_Ivan_Haugland

Robert Haugland

Elektroingeniør

Mail: robert.haugland@aritech.as
Mob: 951 38 211

..

Geir Inge Rimmereide

Siv.ing. energi og klima

Mail: geir.inge.rimmereide@aritech.as
Mob: 404 08 355

..

Leif Røyrøy

Energi & Klimakonsulent

Mail: leif.royroy@aritech.as
Mob: 910 01 402

..

Andrè Salomonsen

IT konsulent, Dokumentcontroller

Mail: andre.salomonsen@aritech.as
Mob: 412 78 110

..

Jan Ivar Westvik

VVS ingeniør

Mail: jan.ivar.westvik@aritech.as
Mob: 970 07 407

..

Kjartan Hansen

Elektroingeniør

Mail: kjartan.hansen@aritech.as
Mob: 902 01 428

..

Inge Reidar Kallevåg

Elektroingeniør

Mail: inge.reidar.kallevaag@aritech.as
Mob: 952 57 379

Monica

Monica Litlabø

Facility Manager

Mail: monica.litlabo_external@wartsila.com
Mob: 979 86 903




..

Aritech Ventilasjon

Oystein_Roksund

Jon Kristian Tisthamar

Daglig leder

Mail: jon.kristian.tisthamar@aritech.as
Mob: 464 05 857

Tore Vik

Tore Vik

Leder – Salg og Marked

Mail: tore.vik@aritech.as
Mob: 482 65 042


Vivian Holmstrøm

Vivian Holmstrøm

Kontor

Mail: vivian.holmstrom@aritech.as
Mob: 913 69 632 / 53 40 42 40

Knut Helge Odland

Knut Helge Odland

Prosjektleder

Mail: knut.helge.odland@aritech.as
Mob: 908 07 199


Jan Kåre Mehammer

Jan Kåre Mehammer

Prosjektleder

Mail: jan.kare.mehammer@aritech.as
Mob: 404 08 353

Kenneth Solli Hansen

Kenneth Solli Hansen

Service leder

Mail: kenneth.solli.hansen@aritech.as
Mob: 404 04 176